FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pre každého !
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Študent alebo pracujúci?

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
livina

livina


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Registration date : 27.12.2008

Študent alebo pracujúci? Empty
OdoslaťPredmet: Študent alebo pracujúci?   Študent alebo pracujúci? EmptyPo december 29, 2008 2:01 pm

Ste študent alebo pracujúci?

Ja osobne som štvrtáčka na Strednej odbornej škole... Bývalá priemyslovka...
Nesťažujem sa Basketball
Dúfam, že sa mi podarí dostať na vysokú... No s tou mojou anglinou to nie je sláva takže ,,Je to vo hviezdach" Very Happy
Držte mi palčeky... study
Návrat hore Goto down
Frostik
Admin
Frostik


Počet príspevkov : 175
Age : 34
Registration date : 27.12.2008

Študent alebo pracujúci? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študent alebo pracujúci?   Študent alebo pracujúci? EmptyPo december 29, 2008 6:04 pm

No ja osobne som tiez student , zhodou okolnosti tiez na tej istej skole ako livina Very Happy a s dalsou zhodou okolnosti som v tom istom rocniku cize idem maturovat a neuverite ale zhodou okolnosti idem aj ja na vysku takze mi drzte palceky aj na nohach hh no a s hodooooooou okolnosti do KE tam kde aj liv Embarassed Shocked Very Happy
Návrat hore Goto down
http://lura.niceboard.biz
bedooo58




Počet príspevkov : 146
Registration date : 28.12.2008

Študent alebo pracujúci? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študent alebo pracujúci?   Študent alebo pracujúci? EmptyUt december 30, 2008 2:54 pm

no tak ja som bol študent zhodou okolnosti tiež na tej skole zhodou okolnosti som mal ist tiež s nimi maturovať ale sa mi nechcelo čakať ešte rok tak som zmaturoval teraz sa flakam v robote je tam v poho doma mam uz nejake suveníry Very Happy tricka a tak a zhodou okolnosti pojdem dakedy do tisovca a vipijeme frostik tak zatial


Naposledy upravil bedooo58 dňa Ut december 30, 2008 2:59 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Frostik
Admin
Frostik


Počet príspevkov : 175
Age : 34
Registration date : 27.12.2008

Študent alebo pracujúci? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študent alebo pracujúci?   Študent alebo pracujúci? EmptyUt december 30, 2008 2:57 pm

tieto zhody okolnosti sa mi nejak zacinaju pacit Smile Arrow
Návrat hore Goto down
http://lura.niceboard.biz
fyzik

fyzik


Počet príspevkov : 5
Age : 34
Registration date : 30.12.2008

Študent alebo pracujúci? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študent alebo pracujúci?   Študent alebo pracujúci? EmptyUt december 30, 2008 3:13 pm

No len tak náhodou Boh rozhodol že aj ja som stej istej školy ale ja sa nechystám zatiaľ na žiadnu výšku Razz Razz ... nechám to v rukách božích ... affraid
Návrat hore Goto down
Frostik
Admin
Frostik


Počet príspevkov : 175
Age : 34
Registration date : 27.12.2008

Študent alebo pracujúci? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študent alebo pracujúci?   Študent alebo pracujúci? EmptyUt december 30, 2008 3:22 pm

konečne nova tvár v diskusii Smile) serus ty luzer co nepremenil penaltu cyclops
Návrat hore Goto down
http://lura.niceboard.biz
fyzik

fyzik


Počet príspevkov : 5
Age : 34
Registration date : 30.12.2008

Študent alebo pracujúci? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študent alebo pracujúci?   Študent alebo pracujúci? EmptyUt december 30, 2008 3:25 pm

Ja idem v šlapajach mojho idolu , ani on nepremenil penaltu vo finale Champions League Razz .. a tiez som bol naj strelec ako aj on Razz Razz ... Very Happy Very Happy Very Happy ..... cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Študent alebo pracujúci? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Študent alebo pracujúci?   Študent alebo pracujúci? Empty

Návrat hore Goto down
 
Študent alebo pracujúci?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM :: Diskusia :: Škola-
Prejdi na: