FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pre každého !
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Akého máte mobilného operátora?

Goto down 
3 posters

Akého máte operátora?
O2
Akého máte mobilného operátora? Vote_lcap0%Akého máte mobilného operátora? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Orange
Akého máte mobilného operátora? Vote_lcap33%Akého máte mobilného operátora? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Tmobile
Akého máte mobilného operátora? Vote_lcap67%Akého máte mobilného operátora? Vote_rcap
 67% [ 4 ]
Žiadneho
Akého máte mobilného operátora? Vote_lcap0%Akého máte mobilného operátora? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 6
 

AutorSpráva
Frostik
Admin
Frostik


Počet príspevkov : 175
Age : 34
Registration date : 27.12.2008

Akého máte mobilného operátora? Empty
OdoslaťPredmet: Akého máte mobilného operátora?   Akého máte mobilného operátora? EmptyUt december 30, 2008 3:10 pm

Poďme si zahlasovať ... popíšte nám ho či máte kredit alebo paušal .
Návrat hore Goto down
http://lura.niceboard.biz
fyzik

fyzik


Počet príspevkov : 5
Age : 34
Registration date : 30.12.2008

Akého máte mobilného operátora? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akého máte mobilného operátora?   Akého máte mobilného operátora? EmptyUt december 30, 2008 3:19 pm

Mam aj T-Mobile aj Orange .. jedno paušál druhé je Fix tongue tongue tongue
Návrat hore Goto down
Frostik
Admin
Frostik


Počet príspevkov : 175
Age : 34
Registration date : 27.12.2008

Akého máte mobilného operátora? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akého máte mobilného operátora?   Akého máte mobilného operátora? EmptyUt december 30, 2008 3:24 pm

Ja som tiež zabudol doplniť že používam aj Orange aj Tmobile ale verný som bol dlhé roky Orangu no Tmobile prekvapuje zo dňa na deň takže som u nich častejšie a s väčším programom ako u Orangu kde je to kredit Smile
Návrat hore Goto down
http://lura.niceboard.biz
livina

livina


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Registration date : 27.12.2008

Akého máte mobilného operátora? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akého máte mobilného operátora?   Akého máte mobilného operátora? EmptySo január 31, 2009 11:56 am

orange...
mala som aj t-mobile... aaale nejak padla karta...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Akého máte mobilného operátora? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akého máte mobilného operátora?   Akého máte mobilného operátora? Empty

Návrat hore Goto down
 
Akého máte mobilného operátora?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM :: Diskusia :: Mobily a komunikácia-
Prejdi na: