FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pre každého !
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Predstavte sa

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Frostik
Admin
Frostik


Počet príspevkov : 175
Age : 34
Registration date : 27.12.2008

Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Predstavte sa   Predstavte sa EmptyNe december 28, 2008 3:11 pm

No tak sa nám predstavte Cool
Návrat hore Goto down
http://lura.niceboard.biz
livina

livina


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Registration date : 27.12.2008

Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa   Predstavte sa EmptyNe december 28, 2008 7:13 pm

Ou jeee jeee jeee Smile
Frostik ty si mal začať... Aaaale tak začnem ja.
Som šiši, som sexi, som červenovláska oops Embarassed
Mám rada Frostika pre jeho úprimnosť affraid
Aaa dúfam, že sa dostaneme do Košíc...
Návrat hore Goto down
Frostik
Admin
Frostik


Počet príspevkov : 175
Age : 34
Registration date : 27.12.2008

Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa   Predstavte sa EmptyPo december 29, 2008 12:42 am

hehe ano livka to je stary klasik a je to hlavne prvy pouzivatel tohoto fora vsetko co vravi je pravda...tak bacha na nu lebo vie byt aj mrska
Návrat hore Goto down
http://lura.niceboard.biz
Lenuska




Počet príspevkov : 2
Registration date : 31.12.2008

Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa   Predstavte sa EmptySt december 31, 2008 2:46 pm

cheers cheers cheers tak...no....volám sa Lenka....pochádzam Od východu na Košice...Mám rada svojho koňa a rada sním športujem...Moja dobrá kamarátka Liwka ako ste si už mohli všimnúť rada prídu ku mne..asi....Ked som na INERNETE...tak rada chodím po erotických stránkach.aj s Liwkou..cmuk
no ešte dačO?Question?? mám veľlké auto.suprového koňa a SEKLUSI to su úerfektné hodinky..Very Happy no tak ešte.....rada mi vyjedá medovníčky.(myslím akože teraz Liwku lebo akože mne viete..vyjedá tie perníčky..) hops....no..ešte? dač? no...tak dobrú huť a DOZVIDANIA.....
Návrat hore Goto down
fyzik

fyzik


Počet príspevkov : 5
Age : 34
Registration date : 30.12.2008

Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa   Predstavte sa EmptySt december 31, 2008 2:59 pm

JA sa volám Tomáš no som viac známi pod prezývkou FYZIK affraid .... hh ... čo rád robím ?? .. takže rád chatujem spoznávam new ludi,zabávam sa tancujem Very Happy najradšej odzemok Very Happy a predovšetkým najviac sa venujem FUTBALU !! MILUJEM TÍM MANCHESTER UNITED a mojim veľkým idolom je CRISTIANO RONALOD (aktuálne najlepší hráč planéty Razz Razz Razz) ... rád aj kukám filmy atď.... Razz Razz .... a ešte rád Sleep ..... Very Happy
Návrat hore Goto down
Lenuska




Počet príspevkov : 2
Registration date : 31.12.2008

Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa   Predstavte sa EmptySt december 31, 2008 3:22 pm

no ved predstavila som sa..tak čwo.Very Happy hhe ale ospravedlňujem sa.....Very Happy:D:D: liwka...hups.Very Happy:D: no ja som to tak nemyslela..prepínalo mi...HHE
Návrat hore Goto down
livina

livina


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Registration date : 27.12.2008

Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa   Predstavte sa EmptySt december 31, 2008 3:25 pm

ja viem však nekomentujem Smile
Návrat hore Goto down
minans

minans


Počet príspevkov : 27
Age : 32
Registration date : 11.01.2009

Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa   Predstavte sa EmptyUt január 13, 2009 7:26 pm

seruste ja som mino
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Predstavte sa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predstavte sa   Predstavte sa Empty

Návrat hore Goto down
 
Predstavte sa
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM :: Diskusia :: Voľný čas-
Prejdi na: